Vtipy

Vtipy

03.12.2023

Poslední aktualizace06:24:30 PM GMT

Poník jako domácí mazlíček

Poník jako domácí mazlíček
Poník jako domácí mazlíček.

Kočičí Vánoce

(3 hlasů, průměrně 5.00 z 5)
Vánoční kočky
Jak trávily Vánoce kočky domácí, kočky v oblečkách : )

Kočičí bouda

(2 hlasů, průměrně 1.50 z 5)

Kočičí boudaKočičí bouda

Lamy na výletě

(3 hlasů, průměrně 3.67 z 5)

Lamy na výletěLamy na výletě

Pes stonožka

Pes tonožkaGenetická mutace nebo fotomontáž, posuďte sami.

Přijde vlk do porodnice

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!

Jít příkladem

Jít příkladem: "Vypij, prosím tě, tento lék," naléhá manželka na manžela. "Ale vždyť to nám dal zvěrolékař pro psa?!" "No vždyť právě! Když tě Azor uvidí, možná to vypije i on.

Ruský zbohatlík chytí zlatou rybku

Ruský zbohatlík chytí zlatou rybku, zálibně si ji prohlíží a povídá: "Co pro tebe ty chudinko zlatá můžu udělat?

Chytí rybář zlatou rybku

Chytí rybář zlatou rybku a rybka povídá: "Když mě pustíš, tak ti splním tři přání." "Ja mám jen jedno. Abys neměla kosti.

Jde turista po pláži

Jde turista po pláži a najde starou láhev. Otevře ji, z láhve se vznese džin a povídá: "Jsem džin a splním Ti jedno přání. Tak dobře rozvažuj". Turista: "No, v životě jsem celkem spokojený, nic mi neschází, snad jen postav dálnici z Evropy na Floridu". Džin se zarazí a povídá: "Jsem sice džin, ale měj trošku ohledy. Postavit dálnici přes oceán není žádná sranda. Nechceš si to rozmyslet a dát mi nějaký lehčí úkol, prosím?" Turista: "Zklamal jsi mě, ale co s Tebou nadělám. Víš co, chtěl bych pochopit ženské myšlení, ženskou logiku". Džin ztuhne úsměv a nesměle se zeptá: "Chtěl jsi čtyřproudou nebo šestiproudou?

Náhodný vtip

Reklama

Vtipy

Vtipy

Vtipy pro každého a úplně o všem. Na našich stránkách o vtipech najdete i vtipné obrázky a mnoho další zábavy. Vtipy jsu tříděné podle kategorií a můžete jednoduše procházet pouze ty, které Vás zajímají. Pěknou a příjemnou zábavu.

Averz: Zvířátka