Vtipy

Vtipy

03.12.2023

Poslední aktualizace06:24:30 PM GMT

10 Nejvtipnějších statusů na facebooku

(27 hlasů, průměrně 3.96 z 5)

1. status – Vánoce
Potřebujeme kapra na Vánoce, jdu pytlačit.
Po 2 hodinách
OK, kapra už máme, teď jdu pro stromek…

2. status – Čaj
Popíjím mátovej čaj a přitom se dívám na souložící trpaslíky na naší zahradě. No asi to není mátovej čaj…

3. status – Déšť
Snažím se co nejpřesvědčivěji dělat, že se učím, takže na klávesnici klepám tak tiše, jak to jen jde, aby to znělo jenom jako déšť…

4. status – Lentilky
Sežral jsem tolik lentilek, že se bojím, abych nechcal duhu.

5. status – Respekt
Nepište mi teď prosím. Buším hlavou do zdi, aby ze mě měli sousedi respekt…

6. status – Čína
Falešný prsa, nehty, vlasy, zadek, nos … tak si tak říkám, nevyrábí ty holky v Číně

7. status – Demo
Žena je jako demo program: Buď má omezenou dobu užívání, nebo má nejlepší funkce zakázané a nebo stále kecá, aby jsi si ji zaregistroval.

8. status – Prezident
Nevím, proč kvůli tomu Obamovi tolik nadělají. V Česku se americkému prezidentovi nic nestane. Amerika si svý prezidenty střílí výhradně sama.

9. status. – Mozek
Kdyby Tvůj mozek byl z čokolády, zaplnil by sotva jednu lentilku!

10. status – Za 5 minut
Za 5 minut jsem z5..a jestli ne, tak si to přečti znovu.

Hráli jsme si na Microsoft

(1 hlas, průměrně 2.00 z 5)

Včera cestou z hospody jsme si s kamarádem hráli na Microsoft, já jsem byl Windows a pořád jsem padal a on byl Servis Pack a snažil se mi zvyšovat stabilitu.

Jak jste závislý na internetu

- Pokud Vás chce manželka zavolat na oběd, musí Vám poslat e-mail. Svoji ženu představujete nickem. - Svoji milenku představujete jako Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript - Telefonní číslo vyťukáváte na své klávesnici. - Při čtení časopisů neustále hledáte zoom, abyste si mohli zvětšit obrázek. - Pokud si chcete něco zapamatovat, hledáte File/Save. - Najít si www.aktuálnípředpověďpočasí.cz Vám připadá jednodušší, než se podívat z okna. - Píšete na dopisní obálky e-mailové adresy. Vytvoříte si vlastní stránku a pak ještě svým dětem, manželce, kočce a rybičkám. - Váš pes si vytvořil svoji vlastní stránku sám. Svému synovi dáte jméno Josef.com Nemůžete vstát od počítače a proto potřebujete ještě bažanta. - Myslíte si, že každý má svůj e-mail. Snažíte se vystopovat e-mailové adresy svých přátel, přítelkyň svých přátel a přátel svých dětí. - Pamatujete si e-mailové adresy, ale zapomínáte jména. - Místo "a" píšete "@". - Začínáte myslet v jazyce HTML. - Nemůžete se spojit se svou matkou, neboť nemá email ani Skype. - S manželkou se musí komunikovat, proto je třeba koupit druhý počítač do kuchyně. - Odchod do postele nazýváte "downloading". Myslíte si, že na Internetu nejste závislý.

Pokud pochybujete o své závislosti na Internetu, přečtěte si

Pokud pochybujete o své závislosti na Internetu, přečtěte si následující řádky, protože závislí na Internetu jste když: - líbáte domácí stránku své dívky - na brýlích máte vypálenou oblíbenou web stránku - odmítáte odjet na dovolenou tam, kde není elektřina a telefon - polovinu léta strávíte s laptopem na klíně, zatímco vaše dítě je v přihrádce na zavazadla - v noci se vám zdají sny v HTML - při psaní čehokoliv píšete za každou větou .com - při vypínání počítače máte podobný pocit, jako by jste dostávali kopačky - cestou na záchod říkáte, že jdete downloadovat - vyjdete ze svého pokoje a zjistíte, že se rodiče přestěhovali a vy vůbec nevíte kdy a kam - všichni vaši přátele mají ve jménu @ - kontrolujete došlou poštu, hlášení je: Žádná nová pošta. Tak to zkontrolujete ještě jednou - nevíte, jakého pohlaví jsou vaši přátelé, mají neutrální přezdívky a vás nikdy nenapadlo se jich zeptat - posmíváte se lidem, kteří mají jenom 2Mbit připojení - na stěnách veřejných záchodků hledáte HTML adresy - ve tři ráno vstanete a cestou ze záchoda zkontrolujete došlou poštu - taxikáři řeknete, aby jel do http://pražská.25/dům/černé.dveře - doma pak tu adresu opravdu zkusíte - vaše virtuální děvče si najde nového hocha s tlusčím kabelem - vaše žena zavede nové pravidlo: "Do mé postele počítač nesmí!" - si necháte na své tělo vytetovat: "Toto tělo je nejlépe vidět s Mozilla 3.0 nebo vyšší verzí. - dívka, kterou jste naposledy sbalil byla jenom jpeg - se smějete a přitom dáváte hlavu vodorovně - se divíte, jak si váš provider 02 může dovolit aplikovat FUP po týdnu zúčtovacího období. - vrazíte autem do svodidel a první, co uděláte je, že hledáte tlačítko

Náhodný vtip

Reklama

Vtipy

Vtipy

Vtipy pro každého a úplně o všem. Na našich stránkách o vtipech najdete i vtipné obrázky a mnoho další zábavy. Vtipy jsu tříděné podle kategorií a můžete jednoduše procházet pouze ty, které Vás zajímají. Pěknou a příjemnou zábavu.

Averz: Počítače