Vtipy

Vtipy

26.03.2023

Poslední aktualizace06:24:30 PM GMT

Takhle to funguje všude

(9 hlasů, průměrně 3.78 z 5)

Muž žádá o rukuÚplně všude na světě je to stejný :)

20 důvodů proč být svobodný

(2 hlasů, průměrně 5.00 z 5)

1. Nemusíte si pamatovat lži ohledně víkendových úletů v klubu (Pepa, Ondra, Šárka.. kdo si to má pamatovat)

2. Při večeři platíte jenom za sebe (sice budete papkat sami, tím se ale zvyšuje možnost navázání očního kontaktu s někým novým a zajímavým. Navíc si můžete dopřát dvojitou porci a etě u toho mlaskat)

3. Konečně si užíváte plochu celé postele a peřiny (a jako bonus do ní můžete beztrestně prdět)

4. Po párty se probouzíte s úsměvem na tváři, i když vypadáte jako ropucha (není nikdo, kdo by vác spatřil, pokud tedy nemáte nad postelí nainstalovaná zrcadla)

5. Můžete se ládovat čokoládou a jinými kalorickými bombami (co natom, že se pomalinku měníte v sud. Ten pravý právě odešel a nebo už nikdy nepřijde. Proč si neužít aspoň to málo)

6. Holíte se, až když vám porost vykukuje zpod ošacení a začínáte vypadat jako orangután ( při průměrném holení jednou za dva měsíce po dobu čtyř let tak získáte navíc osm hodin, což sice není moc, ale aspoň si po těch letech zaběhnete na zasloužené nákupy, za ušetřené peníze za žiletky)

7. Ušetříte za toaletní osvěžovače vzduchu

8. Při nakupování vám do toho nikdo nekecá (a pokud ano, je to příležitost k seznámení)

9. Máte konečně čas chodit do fitness centra, na kosmetiku, manikůru, pedikůru, masáže a jógu (což vám stejně nepomůže, protože se měníte v sud a orangutáná. na druhou stranu se aspoň cítíte dobře)

10. Byt si zařídíte podle sebe (už žádné stupidní dečky a nevkusný nábytek po babičce, do hry vstupuje vaše designerské očko a po pár dnech se nestydíte si domů pozvat přátele)

11. opět máte čas na kamarády (se kterými je větší sranda. S partnerem byla jenom prdel, nebo to bylo o p.če)

12. Už se nemusíte mačkat ve vaně (těleso ponořené do kapaliny je nadlehčováno vztlakovou silou, která se rovná tíze kapaliny tělesem vytlačené. Díky Archimedovi ušetříte za vodu)

13. Sex ve třech přestává být pouhým snem (stává se z něj koníček)

14. Míra nepořádku se sníží na polovinu (s čímž se zdvojnásobuje doba k jeho odstranění. Statutu uklizečky se hold nezbavíte)

15. Do kina chodíte výhradně na to, co se líbí vám

16. S maminkou si můžete volat i několikrát denně

17. Nemusíte pravidelně promázavat SMSky (ty nejzajímavější pak můžete probírat se svou nejlepší kamarádkou, nebo i více. Kolektivní psaní textovém je léty osvědčený proces omotávání si vytouženého objektu kolem prstu.

18. Smějete se kecům o lásce! ' class='wp-smiley' />

19. Obnovíte si profily na Lide.cz, Facebook.com, IBoys.cz (viz důvod č.1)

20. Chatování po netu kdykoliv se vám zachce a s kýmkoliv se vám zachce (sice je to žrout času, na druhou stranu není nikdo, s kým byste ztráceli čas)

Nápis na hrobě

(5 hlasů, průměrně 3.00 z 5)
Nápis na hrobě: Zde leží moje manželka a já doma odpočívám v pokoji...

Inzerát prodám devítisvazkový naučný slovník

Inzerát: Prodám devítisvazkový naučný slovník. Značka: Moje žena ví všechno lépe.

Jak muži čůrají

(1 hlas, průměrně 5.00 z 5)
Jak muži čůrají? - Drsňák: když dočůrá, oklepe si ptáka o mušli. - Společenský: Jde čůrat s přáteli, ať se mu chce nebo ne. - Plachý: Nemůže čůrat, když se někdo kouká. Spláchne a přijde později. - Flegmatik: Když jsou mušle obsazené, čůrá do umyvadla. - Starostlivý: Neví, kde posledně byl, tak udělá rychlou prohlídku. - Veselý: Čůrá nahoru, dolu a napříč mušlemi, navíc trefuje mouchy. - Tupý: Rozepne vestu, vytáhne kravatu a čůrá do kalhot. - Opilý: Drží pravý palec v levé ruce a čůrá do kalhot. - Ješitný: Drží pěticentimetrového pindíka jako baseballovou pálku. - Radikální: Kašle na mušli a čůrá na zeď. - Popudlivý: Vběhne dovnitř, chytne za zip, ten se zakne, nakonec se tam dostane a zjistí že má zamotané slipy, nemůže najít otvor, vzteky urve knoflíky a čůra do kalhot. - Šilhavý: Kouka do levé mušle, čůrá do své a spláchne tu napravo. - Zvědavý: Kouká na souseda a porávná jak jsou na tom. - Nóbl: Elegantní, předvádí se a rovná si kravatu, rozhlédne se, čůrá na zem. - Znechuceý: Chvíli stojí, pak to vzdá, jde ven, po pár krocích se otočí a vlítne zpátky. Nakonec to stejně nezvládne. - Potměšilý: Při čůrání tiše prdí, ví, že to bude na toho vedle. - Dětinský: Kouká přímo na dno mušle a se zaujetím pozoruje bublinky. - Klidný: Stojí velmi dlouho, volnou rukou drží noviny a čte si. - Zoufalý: Čeká ve dlouhé řadě, zatíná zuby, čůrá do kalhot. - Pragmatik: Čeká, až bude chtít na velkou a pak zvládne obojí najednou. - Mrňavý: Vyleze na schůdek, spadne do mušle a utopí se.

Franto, co dostaneš k Vánocům

"Franto, co dostaneš k Vánocům?" "Člověče, asi chlapa. Viděl jsem ho u manželky ve skříni."

Náhodný vtip

Reklama

Vtipy

Vtipy

Vtipy pro každého a úplně o všem. Na našich stránkách o vtipech najdete i vtipné obrázky a mnoho další zábavy. Vtipy jsu tříděné podle kategorií a můžete jednoduše procházet pouze ty, které Vás zajímají. Pěknou a příjemnou zábavu.

Averz: Muži a ženy