Vtipy

Vtipy

03.12.2023

Poslední aktualizace06:24:30 PM GMT

Host

(1 hlas, průměrně 5.00 z 5)

Provádí lord Keystone svého hosta svým sídlem."Zde je pokoj mé dcery."V pokoji sedí dcera, vyšívá si..."Zde je pokoj mého syna."V pokoji sedí syn, obložen studijními materiály..."Zde je naše ložnice."V ložnici dovádí lady se zahradníkem..."A zde je...

Prší

"Jean prší před hlavním vchodem?""Ano milorde.""Tak půjdu zadním."

V jídelně hoří

"Mylorde, v jídelně hoří!""Nevadí, Jean, posnídám v loveckém salónku."

Okno

Jean, zabijte tu mouchu, chci být o samotě!

Jean, přinesl mi okno, chci se podívat do zahrady.

Prší

"Jean, jděte vyvenčit psa.""Ale pane, vždyť před vchodem prší.""Nevadí Jean, běžte zadem."

WC

Lord se ptá svého sluhy: "Má naše WC dvoukřídlé dveře?""Ne, pane"Lord na to: "No, tak v tom případě jsem včera večer seděl ve skříni."

Mlha

Jean, jaké počasí je dnes venku?""Je mlha, sire, není skoro na krok vidět.""Skvělé počasí Jean, pojedete s lady na lov kachen.""Ale sire, to je nebezpečné! Nebude vidět, kam střílíme!""Ano, Jean, proto pochopím, když si lady spletete s kačenou."

Toaletní papír

"Sire, dovoluji si vás upozornit, že je dnes venku velice hezky. Mám vám přinést toaletní papír?"

"Jean, vysvětlete mi, jakou to má souvislost."

"Včera jste mi přece říkal, že se jednoho krásného dne z těch mých otázek poserete."

Rybářská udice

"Jean, nachystejte mi kulovnici, půjdeme na ryby.""Ale pane, neměli bychom si vzít raději udici?""A vy si myslíte, Jean, že když budu vyhrožovat rybáři udicí, tak mi nějakou rybu dá?"

Strašidlo

Američan kupuje od starého Lorda jeho zámek."Víte," svěřuje se mu, "slyšel jsem, že prý tady straší.""Tomu nevěřím, žiji v tomto zámku již 300 let a žádné strašidlo jsem tu nikdy neviděl."

Náhodný vtip

Reklama

Vtipy

Vtipy

Vtipy pro každého a úplně o všem. Na našich stránkách o vtipech najdete i vtipné obrázky a mnoho další zábavy. Vtipy jsu tříděné podle kategorií a můžete jednoduše procházet pouze ty, které Vás zajímají. Pěknou a příjemnou zábavu.

Averz: Lordi