Vtipy

Vtipy

03.12.2023

Poslední aktualizace06:24:30 PM GMT

Vlakové neštěstí

(16 hlasů, průměrně 3.94 z 5)

Jede vlak, najednou z ničeho nic vylítne z kolejí, valí do pšeničního lánu, ven z pšenice, valí dál do kukuřice, ven z kukuřice, valí na louku, až zastaví.

Policie byla alarmovaná k vlakovému neštěstí. Přijedou na místo činu, několik raněných, strojvedoucí v mírném šoku, škoda pár miliónů.

Začnou vyslýchat strojvedoucího, co se stalo:

  • Proč jste vykolejil?
  • Na kolejích stál cikán.
  • Ohrozil jste tolik životů, materiální škody... Člověče to jste ho nemohl raději srazit?
  • Já chtěl, ale on utíkal, nejprve do pšenice, potom do kukuřice...

Hoří panelák

V Praze na Jižním městě hoří panelový dům. Požár už se rozšířil i na chodbu, takže lidé nemohou dům opustit a hasiči zatím nikde.

Jde kolem chlap jak hora a křičí nahoru na lidi, aby se nebáli a po jednom skákali dolů, že je chytí. Skočí první, chlap ho chytí, postaví na zem, skočí druhý, chlap ho opět chytí, postaví na zem a tak se to opakuje asi 6x, když vtom vyskočí z okna cikán. Chlap rychle uhne,cikán se rozplácne o chodník a chlap křičí směrem nahoru:

Ty vohořelý mi neházejte!!

V Chánově na sídlišti

V Chánově na sídlišti vlivem uniku plynu vybuchne v pondělí v deset hodin dopoledne panelák, ve kterém bydlí devatenáct rodin cikánů a jedna rodina bílých gádžů. Všichni cikáni zahynou pod troskami, jenom bílí gádžove přežijí.

Pozůstalí cikáni z okolních paneláků jsou tímto jevem natolik rozrušeni, zděšeni a pohoršeni, že uspořádají před budovou městského úřadu demonstraci a požadují vysvětlení od šéfa záchranného sboru, starosty a MUDr. Džamily Stehlíkové, jak je možné, že všichni chudáci cikáni v baráku zařvali a bílý kurvy, tvarohový držky, přežily ... Šéf záchranného sboru jim to vysvětlil za všechny:

"Kdyby jste všichni byli v práci jako ty "bílý kurvy", tak se Vám taky nic nestalo!"

Cikánskej bowling

(41 hlasů, průměrně 4.05 z 5)

Cikánskej bowling

Takhle trénuje národní rumunské smíšené družstvo na světový šampionát v bowlingu.

Eiffelova věž

(23 hlasů, průměrně 4.43 z 5)

Jde američan, Čech a cikán na eifelvku. Každý musí vyhodit něco, čeho mají ve sbé zemi nejvíc. Američan vyhodí dolarovku.

Čech se podívá na cikána a cikán říka: ,, Ať tě to ani nenapadne!!

Přejede řidič cikána. Přijedou policajti a ptají se

Přejede řidič cikána. Přijedou policajti a ptají se: "Tak pane, v jaké rychlosti do vás ten cikán naběhl?"

Sedí skin na kraji propasti a brečí

Sedí skin na kraji propasti a brečí. Přijde k němu druhej a říká: Kurva, skine, proč brečíš? Před chvílí do propasti spadnul autobus plnej cikánů. Ale to je snad důvod k radosti, ne? Když v autobuse byly ještě dvě místa volný!

Víte jaká jsou čtyři nejhorší slova

(31 hlasů, průměrně 4.13 z 5)
Víte jaká jsou čtyři nejhorší slova, která vám může říct cikán? Jsem tvůj nový soused.

Cikáni rozmlouvají na náměstí

Cikáni rozmlouvají na náměstí:"Dežo, bež sa opýtať tej pani, koľko je hodín. A hlavně nezapomeň na kabelku!"

Sedí cikánka na lavičce

(57 hlasů, průměrně 4.63 z 5)
Sedí cikánka na lavičce, žere meloun, má vyhrnutou sukni a roztažené nohy... Jde kolem policajt a říká jí: "Paní, dejte si ty nohy k sobě, je Vám vidět přirození , pohoršujete okolí!" Cikánka na to: ,,To vyš že jo ty debyle" a mouchy mě pudou na meloun!!!"

Náhodný vtip

Reklama

Vtipy

Vtipy

Vtipy pro každého a úplně o všem. Na našich stránkách o vtipech najdete i vtipné obrázky a mnoho další zábavy. Vtipy jsu tříděné podle kategorií a můžete jednoduše procházet pouze ty, které Vás zajímají. Pěknou a příjemnou zábavu.

Averz: Cikáni