Vtipy

Vtipy

17.08.2022

Poslední aktualizace06:24:30 PM GMT

Vtipy pro každého a o všem co se Vám líbí, vyberte si vtipy podle kategorie, hodnoťte vtipy, komentujte, sdílejte na Facebook a přidávejte vlastní vtipy.

Rybářská udice

"Jean, nachystejte mi kulovnici, půjdeme na ryby.""Ale pane, neměli bychom si vzít raději udici?""A vy si myslíte, Jean, že když budu vyhrožovat rybáři udicí, tak mi nějakou rybu dá?"

Strašidlo

Američan kupuje od starého Lorda jeho zámek."Víte," svěřuje se mu, "slyšel jsem, že prý tady straší.""Tomu nevěřím, žiji v tomto zámku již 300 let a žádné strašidlo jsem tu nikdy neviděl."

Zloděj v knihovně

"Sire, v knihovně je zloděj!" hlásí vyděšeně služka.Sir na to: "Hm... a co čte?"

Kravál

"Lorde, co to včera u vás bylo za kravál?""Ale, neschopný sluha. Všechno kvůli jednomu dopisu.""Zapomněl jej poslat?""Ne, zničit."

Lev

"Jean, pamatujete, jak jsme byli před třiceti lety v Africe?""Lituji sire, ale to byl ještě můj předchůdce.""Ale ne, Jean, byl jste to určitě vy. Vzpomeňte si přeci, jak vás tam pak sežral ten lev!"

Náhodný vtip

Reklama

Jak přidat vtip

Znáte dobrý vtip, jednoduše ho přidejte na naši stránku.

  • Zaregistrujte se
  • Vyberte v menu "Přidat vtip"
  • Zadejte nadpis, text, vyberte kategorii
  • Vtip uložte a vše je hotové
Navíc Váš vtip mohou návštěvníci hodnotit a sdílet jako všechny vtipy na našich stránkách.

Vtipy

Vtipy

Vtipy pro každého a úplně o všem. Na našich stránkách o vtipech najdete i vtipné obrázky a mnoho další zábavy. Vtipy jsu tříděné podle kategorií a můžete jednoduše procházet pouze ty, které Vás zajímají. Pěknou a příjemnou zábavu.

Averz: Vtipy